Rohové lavice

I když se tato stránka jmenuje rohové lavice, všechny naše vzory nabízíme také v provedení rovné lavice. Požadavky na rovné lavice rostou, přicházejí do módy.

Řešíte doma jídelnu nebo jídelní kout – zamyslete se nad výhodami lavic, respektive rohových lavic.

  • Máte-li málo prostoru, pak lavice zabere méně místa, posadí se na ni popřípadě více lidí a odpustíte si věčně otlučené zdi od odsouvaných židlí.
  • Máte-li prostoru dostatek, lavice vám umožní optické rozdělení většího prostoru a přinese vám tím kousek klidu a soukromí u jídla.
  • V domácím prostředí vám lavice umožní bližší kontakt mezi sebou a především s vašimi dětmi, kterého v dnešní uspěchané době není nikdy dostatek. Pro menší děti je lavice bezpečnější v jejich počátečních snahách zdolat první překážky. Nepřevrátí se, je pevná a pravděpodobnost pádu je podstatně menší.
  • Máte-li málo místa, řada lavic disponuje úložným prostorem pod sedáky, u většiny rohových lavic si můžete vybrat policový roh, kde budete mít po ruce solničku, ale i další doplňky pro stolování.
  • Lavice bývají pohodlnější, více a lépe čalouněné, než většina židlí, umožní Vám se nejen pohodlně najíst, ale lépe plní i odpočivnou a společenskou funkci, pokud si po dobrém jídle budete chtít povykládat u kávy či skleničky.

Rozmanitá řešení a příklady najdete na našem eShopu.

×